ДП «Лугинський лісгосп» долучається до оголошеного нещодавно челенджу #незвичайні_дерева_навколо_нас, та приймає естафету від ДП «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство».
Досить-таки рідкісне і незвичайне дерево росте в лісових масивах Дивлинського лісництва.
У лісах на Житомирщині росте рідкісне та незвичайне дерево — бархат амурський. ФОТО ДП «Лугинський лісгосп» долучається до оголошеного нещодавно челенджу #незвичайні_дерева_навколо_нас, та приймає естафету від ДП «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство». Досить-таки рідкісне і незвичайне дерево росте в лісових масивах Дивлинського лісництва. Бархат амурський, або амурське коркове дерево — екзотична рослина родом з Далекого Сходу, північно-східного Китаю, є реліктовим видом, який існував до Льодовикового періоду та вважається пам’яткою природи. У традиційній китайській медицині листя коркового дерева амурського здавна вважалось цілющим і зараховувалось до обов'язкових «50 цілющих засобів». Деревина також має дуже цінне значення, адже має міцну структуру і красивий блискучий зріз, тому використовується у виготовленні меблів, рушничних лож та лиж. Але головною рисою цього дерева є наявність на його стовбурі та гіллях товстого пробкового шару, який можна знімати, не викликаючи загибелі дерева. З пробкового шару виготовляють не тільки укупорки для пляшок, з нього також виробляють різноманітні термо-, звуко- і електроізоляційні прокладки. «Отаке от незвичайне дерево можна зустріти в лісах Лугинського лісгсопу, то ж передаємо естафету ДП «Попільнянське лісове господарство», та очікуємо нових цікавинок з лісової флори Житомирщини», - йдеться в повідомленні. Джерело: Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарстваБархат амурський, або амурське коркове дерево — екзотична рослина родом з Далекого Сходу, північно-східного Китаю, є реліктовим видом, який існував до Льодовикового періоду та вважається пам’яткою природи.
У традиційній китайській медицині листя коркового дерева амурського здавна вважалось цілющим і зараховувалось до обов'язкових «50 цілющих засобів». Деревина також має дуже цінне значення, адже має міцну структуру і красивий блискучий зріз, тому використовується у виготовленні меблів, рушничних лож та лиж. Але головною рисою цього дерева є наявність на його стовбурі та гіллях товстого пробкового шару, який можна знімати, не викликаючи загибелі дерева. З пробкового шару виготовляють не тільки укупорки для пляшок, з нього також виробляють різноманітні термо-, звуко- і електроізоляційні прокладки.
«Отаке от незвичайне дерево можна зустріти в лісах Лугинського лісгсопу, то ж передаємо естафету ДП «Попільнянське лісове господарство», та очікуємо нових цікавинок з лісової флори Житомирщини», - йдеться в повідомленні.
Джерело: Житомирське обласне управління
лісового та мисливського господарства
Читайте також: Увага! Житомир з 3 березня відправляється на повний локдаун!
Читайте також: Рецепт борщу бабусі з Житомирщини надрукували на сторінках The New York Times
Читайте також: 8 березня. Що подарувати і як відсвяткувати
Читайте також: У житомирській школі №20 — спалах гострої кишкової інфекції? ВІДЕО
Читайте також: ЧАЕС оголосила про пошук фотографій з 1986 року