У Тернополі люди продають харчі та різноманітні продукти прямо на пішохідному переході в центрі міста, ускладнюючи рух автотранспорту і, ймовірно, піддаючи загрозі здоров'я тернополян, які наважуються купувати у них.
"Оце я розумію клієнтоорієнтованість",- написав Вова Чапай, опублікувавши на сторінці спільноти в мережі Фейсбук фото з місця подій.
"А як тим людям вижити? Ви над цим не задумувалися? Це єдине джерело виживання",- написала Оксана З..
"Тобто продавати свій товар прямо на тротуарі, в повній антисанітарії, без жодних дозволів і документів, в пластиковій вторинній тарі, (можливо, витягнутій на смітнику), це нормально? А чим гірші ті люди, котрі так само "виживають", але працюють законно і дотримуються норм?",- залишила коментар Ірина П..
"Давайте відверто ті, які продають свій товар і мають на це дозвіл , нічим не кращі за тих які продають на вулиці. Абсолютно нічим. Ніхто з них не дотримується санітарних умов ось вам і вся відвертість",- написала Анна К..
"Тут більше питань чим відповідей. Ніхто нікого не заставляє в них купувати, то одне. А іши те, чого вони так продають, причин може бути багато. Не факт, що то можуть бути ті хто просто перепродують...",- прокоментував Ігор Я..
"Тобто посеред пішохідного, а не на спеціально відведеному місці, продавати норм? Всі в однакових умовах, так? Індія?",- зазначила Іра П..
"Я це гидую купувати. Колись купувала, якщо мені привозили в 3л банках. Або якщо брали мою тару. Комусь не гидко молоко в пляшках зі смітників, хоч би тару одноразову нову купили, безсовісні",- поділилася досвідом Наталія Швайка Репак.
"Повернення 90-х років",- прокоментував Сергій Б.
"Купляти на тротуарі я б не ризикувала. Бачачи, як вони дають цю продукцію куштувати, ні!!!",- написала Маша Р..
"Тільки за ті використані пластикові бутилки треба штрафувати, де небудь підбирають, а потім продають молоко",- прокоментував Надія Т.